Głośniki komputerowe i do laptopa

Oglądasz filmy na laptopie? Jesteś graczem i chcesz podnieść poziom rozgrywki? Głośniki komputerowe Edifier zapewnią Ci nowe doznania! Jeśli do tej pory oglądanie filmów na komputerze było dla Ciebie koszmarem ze względu na słabą jakość dźwięku, a słuchanie muzyki w Internecie musiało odbywać się w słuchawkach, to od teraz możesz pożegnać się z tym problemem. Polecane głośniki do laptopa to sprawią, że muzyka nabierze zupełnie nowego wymiaru.
Głośniki komputerowe 2.1 sprawią, że odkryjesz przyjemność z oglądania filmów i słuchania muzyki na nowo. Z kolei głośniki komputerowe 5.1, dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom, sprawią, że podczas słuchania muzyki poczujesz się jak na koncercie. Nasz sklep z głośnikami oferuje kilkadziesiąt propozycji głośników nowej generacji (w tym także głośniki bluetooth), które sprawią, że wideo oraz muzyka będą dawały niesamowitą przyjemność ze słuchania. Nasze głośniki do komputera to zupełnie nowa jakość dźwięku - przekonaj się sam!

Wyświetlono: 7 z 7 produktów
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 269 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-18
Dźwięk jak dla mnie OK. Parowanie szybkie i bezproblemowe. Nie łączą się automatycznie z urządzeniem mimo, że ono je pamięta. Za każdym razem muszę parowć słuchawki od początku. Problem występuje na wszystkich moich urządzeniach: z iOS 6.0.6, 13.4.1, android 4.2.1, 6.0.1 i 7.0. Nie sprawdzałem pod Win10 i MacOS.
2020-07-27
wszystko było OK
pixel