O firmie

O firmie Edifier

19 lat temu, w Pekinie w Chinach powstała firma Edifier Technology Company Ltd. Swoją działalność rozpoczęła na rynku krajowym. Ciężka praca, wiedza oraz kolejne lata zdobywanych doświadczeń sprawiły, że jest liderem w swojej branży. Dzisiaj Edifier to przedsiębiorstwo na skalę międzynarodową, które swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Chiny, ale również Amerykę Północną i Południową, Europę, Bliski Wschód i Azję w regionie Pacyfiku. Nasze biura sprzedaży znajdują się na wszystkich kontynentach. A w kanadyjskim Vancouver oraz w Pekinie znajduje się dział badań i rozwoju produktów. Edifier zajmuje się projektowaniem wyrobów, wytwarzaniem oprzyrządowania, wtryskiwaniem tworzyw, produkcją obwodów drukowanych, wzornictwem i montażem, montażem obudów drewnianych, drukowaniem siatek jedwabnych, projektowaniem przetworników głośnikowych oraz montażem, montażem końcowym. Dwa zakłady produkcyjne Edifier wytwarzają i dystrybuują rocznie ponad 8 milionów urządzeń audio. Oba zakłady znajdują się w Chinach – jeden w Pekinie, a drugi w Songshan Lake Industrial Park w Dongguan. Edifier to firma dążąca do bycia najlepszym producentem w dziedzinie audio (sprzęt komputerowy, multimedia, stacje dokujące, luksusowy sprzęt audio dla branży IT i domu). Edifier International specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elektroniki konsumenckiej klasy high-end na potrzeby rynku luksusowego i multimedialnego. Duży nacisk kładzie na rozwój i zastosowanie technologii najwyższych standardów oraz niepowtarzalnej jakości wzornictwa elektroniki audio. Edifier oraz Edifier International jest firmą zatrudniającą ponad 3500 osób na całym świecie. Nasi dystrybutorzy działają w ponad 75 krajach.


Ideologia marki Edifier

Zamiłowanie do dźwięku, wzornictwa i jakości to trzy idee firmy Edifier, które określają nie tylko organizację, ale również to, co daje ona swoim klientom oraz partnerom. Nasza firma dąży do tego, aby dbać o najwyższą jakość dźwięku i swoich produktów, wyjątkowe oraz oryginalne wzornictwo, które wyróżnia je od innych marek. Chcemy, aby nasze działania były spójne, a nasi klienci zadowoleni, oczekujemy od wszystkich firm współpracujących, aby dzieliły z nami te same wartości, tak aby dotrzymywać obietnicy złożonej naszemu klientowi. Jako organizacja tworzymy bezpieczne środowisko pracy oraz dbamy o dobrą i pozytywną atmosferę współpracy.


Filozofia Edifier

Filozofia Edifier International obraca się wokół jakości dźwięku niezależnie od zastosowania. Dbamy o każdy szczegół na każdym etapie planowania produktu – od szkicu artysty, aż po ostateczne wykonanie. A wszystko po to, aby doskonałej jakości sprzęt zmieścić w niebanalnym opakowaniu o eleganckim wzornictwie.


Misja Edifier

Misją firmy Edifier jest dążenie do najwyższej jakości dźwięku w naszych produktach, których efekt końcowy zachwyci wszystkich mających kontakt z naszymi towarami. Rozwój osobisty i zawodowy, pasja, zaangażowanie to cechy, które przekładają się na to, że możemy oferować naszym klientom oraz partnerom wysokiej jakości produkty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy zaangażowani w etap projektowania, tworzenia oraz produkowania i dystrybuowania produktów czuli się częścią zespołu dążącego do perfekcji poprzez zadowolenie i satysfakcję.


Wizja marki Edifier

Wizją marki Edifier International Vision jest stanie się organizacją uznaną za lidera w branży audio na rynku światowym. Edifier powinien kojarzyć się ze słowami: wyjątkowość, inspiracja, elegancja i funkcjonalność dźwięku. Firma chce dążyć do tego, aby była postrzegana jako godna zaufania marka, której produkty to nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale są również trwały i elegancki towar, który spełni wiele oczekiwań.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 694 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-14
Szybko i ok
2023-01-27
Szybka wysyłka.
pixel